|
Архів
16 грудня
Поїздка в Біловезьку пущу та в резиденцію Діда Мороза!
Читайте детальніше
14 грудня
у м.Луцьк на базі Волинського технікуму Національного університету харчових технологій був проведений ІІ (обласний етап) Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів вищих навчальних закладів.
Надзвичайно приємно, що наші студенти стали переможцями!
Хвесик Наталія
/ІІI курс спеціальності "Сестринська справа"/- І місце (ІІ рівень)
Зубик Наталія
/І курс спеціальності "Сестринська справа"/- І місце (І рівень)
Незабаром у наших чарівних дівчат нові випробування - підсумковий етап конкурсу. Тому, побажаємо їм здоров'я, сил, натхнення, творчих успіхів, а ми будемо "тримати за них кулачки". Успіхів ВАМ!!! Ми з Вами!!!
13 грудня
вечорниці на Андрія
"Сонцесяйна калита"
Читайте детальніше
11 грудня
у спортивній залі коледжу відбулись довгоочікувані змагання з баскетболу між викладачами та студентами. Обидві команди протягом всієї гри вперто намагались утримати першість на своїй стороні, проте з рахунком 46:45 перемогла команда викладачів.
4 грудня
15 років ГО "Реабілітаційний центр"
Читайте детальніше
25 листопада
Поїздка в Чернівці
Читайте детальніше
15 листопада
День студентського самоврядування
Читайте детальніше
З любов’ю у серці
соціальний проект "Блакитна птаха" - невід'ємна частина нашого життя!!!
Читайте детальніше
25 жовтня
виховна година "Збережемо пам'ять про подвиг"
Читайте детальніше
14 жовтня
спортивно-розважальний захід «Козацькі забави»
Читайте детальніше
Жовтень
стартував соціальний проект "Блакитна птаха" спрямований на вихованців реабілітаційного центру в м.Ковелі
Читайте детальніше
22 вересня
Міське свято квітів "Мій Ковель - Моя Україна"
Студенти коледжу вклали всю свою душу і вміння в експозицію і в гострій боротьбі вибороли ІІІ місце серед усіх навчальних закладів м.Ковеля
20-23 вересня
Фестиваль "Студіналія - 2012" Конкурс "Кращий студент Волині"
В десятку найкращих увійшла Наталія Хвесик
![](/best_student.jpg) студентка ІІІ курсу спеціальності "Сестринська справа"
Читайте детальніше
01 вересня
Перший дзвоник
Alma Mater гостинно відкрила двері перед своїми студентами, працівниками, гостями. Затамувавши подих, чекали студенти відкриття свята - внесення прапорів.
Перші слова вітання, як і годиться, від директора коледжу Холейка І.І.
Коледж гостинно прийняв у свою дружню сім'ю вчорашніх абітурієнтів. Старшокурсники вручили першокурсникам символічні подарунки.
01 липня 2012р.
День міста
Клопітка праця директора коледжду Холейка І.І. та адміністративно - господарського персоналу високо оцінена міською владою. В номінації "Найкращий благоустрій території підприємства, організації, установи" наш коледж - НАЙКРАЩИЙ!!!
30 травня
Випускний спеціальності "Сестринська справа"
![](/vupysk2.jpg) 28 прекрасних, чарівних вчорашніх студенток, а сьогодні - вже медичних сестер, залишили свою Alma Mater, щоб нести свою чуйність, турботу, добро і професіоналізм людям. Удачі Вам!!! В добру путь!!!
2 квітня
Брейн-ринг "Моя країна - Україна!" Учасники брейн-рингу - чотири команди студентів: Ковельського промислово-економічного коледжу ЛНТУ, Ковельського медичного коледжу , професійно-технічного училища №5 та Ковельського професійного ліцею . Знайомтесь:
команда «Діти майбутнього» - Назар Максимук, Ольга Веремчук, Валентина Приймак, Олена Дубовик, Мар’яна Ващук - студенти І курсу спеціальності "Лікувальна справа"
Сама гра проводилась у три тури, кожен з яких складався з кількох раундів. У I турі «Моя держава - Україна!» команди, які найшвидше піднімали прапорець, давали відповіді на поставлені запитання. В II турі «Найрозумніший» по два гравці з кожної команди давали відповіді на запитання з обраної ними категорії. В III турі «Брейн-рингу» змагалися вже дві команди, які набрали найбільшу кількість балів. Переможцем брейн-рингу «Моя країна – Україна!» стала команда «Діти майбутнього» Ковельського медичного коледжу:
29 березня
У м.Полтава на базі Аграрного коледжу управління і права Полтавської державної аграрної академії відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. У ній вже другий рік поспіль брала участь студентка нашого коледжу. І знову - ПЕРЕМОГА - ІІ місце. Вітаємо!!!
Наталія Хвесик /ІІ курс спеціальності "Сестринська справа" /
22 березня
відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни "Інформатика та комп'ютерна техніка" серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації на базі Волинського технікму Національного університету харчових технологій. Честь нашого коледжу другий рік поспіль захищала Неля Васковець. В гострій боротьбі вона виборола ІІІ місце. Вітаємо!!!
Неля Васковець /ІІ курс спеціальності "Лікувальна справа" /
15 березня
В гостях у студентів коледжу
камерний оркестр "Квінта"
11 лютого
міський будинок культури "Просвіта"
шоу-програма "Любов з першого погляду" В ній прийняли участь дівчата з Ковельського медичного коледжу та хлопці з КПЕК ЛНТУ.
Після виступу пар, зал обрав переможців. Знайомтесь:
Ірина Ленартович /І курс спеціальності "Сестринська справа"/ та Андрій Любчук
21 січня
Управлінням освіти і науки облдержадміністрації в м.Луцьку на базі коледжу технологій та бізнесу Волинського національного університету імені Лесі Українки було проведено ІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ, в якому взяло участь 30 студентів вищих навчальних закладів. Наша студентка - серед переможців - ІІ місце (Негуманітарний рівень серед ВНЗ І-ІІ р.а.) Знайомтесь:
Приймак Валентина /І курс спеціальності "Сестринська справа" /
5 січня
В цей день в коледж прийшла довгождана звістка щодо результатів олімпіади. 17 грудня 2011 р. в Луцькому педагогічному коледжі відбувся ІІ (обласний) етап XII Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика серед студентів вищих навчальних закладів. І наші студентки - ПЕРЕМОЖЦІ !!!
Хвесик Наталія /ІІ курс спеціальності "Сестринська справа"/- І місце (ІІ рівень конкурсного завдання)
Ващук Мар'яна /І курс спеціальності "Лікувальна справа"/- І місце (І рівень конкурсного завдання)
Незабаром у наших чарівних дівчат нові випробування - підсумковий етап конкурсу. Тому, побажаємо їм здоров'я, сил, натхнення, творчих успіхів, а ми будемо "тримати за них кулачки". Успіхів ВАМ!!! Ми з Вами!!!
28 грудня
Кінець грудня - казкова пора - усі в очікуванні свята, чудес. Студенти вирішили влаштувати свято для дітей працівників коледжу. Старанно готувались!!! Не один день репетицій!!!
Актори готові і з нетерпінням чекають малечу. Світлина на пам'ять - Онищук Василь /Кіт Базиліо/, Сотник Роман /Дід Мороз/, Бідун Юлія /Баба Яга/, Дричик Крістіна /Лисиця Аліса/, Романишина Наталія /Зима/, Васковець Неля /Снігуронька/, Ленартович Ірина /Фея/:
Свято, на жаль, дуже швидко пролетіло. Малеча із захопленням приймала участь в усьому казковому дійстві. Діти не хотіли розлучатися з талановитими акторами - казковими героями, адже встигли полюбити їх та подружитися. І кожен хотів сфотографуватися з ними, залишити собі світлину на пам'ять про цей незабутній день.
19 грудня
В День Св.Миколая у коледжі панувало свято: казкова атмосфера, нагадування про те, що незабаром Різдвяні свята - все це намагались студенти втілити у своїх експозиціях.
10-11 грудня м.Київ, V Всеукраїнський фестиваль мистецтв "Ліра-Гіппократа - 2011" за участю студентів медиків та лікувальних установ України
Цьогоріч вперше на музичному форумі Волинь представляли наші студенти Книш Світлана та Брюхович Тетяна. Дівчата гідно пройшли всі відбіркові кастинги і в числі 28-и конкурсантів із 100 стали учасниками заключного гала-концерту.
Призові місця на фестивалі-конкурсі посіли студентки нашої Alma Mater!!! Вони - Лауреати ІІ-ї премії!!! Вітаємо з перемогою!!!
1 грудня-
Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу стає дедалі актуальнішою в Україні. Тому наші студенти, майбутні медики, не могли залишитись осторонь в такий день - прийняли участь в акції "Свічкова хода"
17 листопада -
Міжнародний День СТУДЕНТА
День пролетів швидко і цікаво: спочатку студенти наполегливо працювали в ролі викладачів та працівників коледжу, а підвівши підсумки трудового дня відпочивали - і в усе вкладали свою винахідливість, юну завзятість, вміння, душу.
2 листопада
Відбулась інавгурація президента студентського самоврядування - Нелі Васковець В урочистій обстановці вона дала обіцянку сумлінно виконувати свої обов'язки, дбати про дисципліну і успішність, бути доброю і чуйною до кожного зі студентів.
26 жовтня - Дебют першокурсника
Цей день став першим кроком на шляху до входження першокурсників у нашу дружню студентську родину. Наша сім'я поповнилась талановитими, самобутніми, неповторними, чудовими, самими прекрасними студентами!!!
19 жовтня
До нашого коледжу завітала Марія Хотинська з презентацією своєї книги "Минуле стукає у серце". Разом з нею прийшли учасники УПА. Старше покоління ділилось своїм досвідом, пережитим зі студентами.
22 вересня
В цей день подвір'я коледжу наповнилось запахами квітів, теплом, затишком і багатством Волинської осені. Студенти усіх груп з великою любов'ю, завзяттям, винахідливістю готували свої експозиції. Проходячи від експозиції до експозиції, можна було поринути то в казку, то в майбутні події України.
17 вересня
17.09 центр нашого міста вигравав різноманітними барвами осені, усмішками ковельчан - це школярі та студенти демонстрували свої експозиції. Наші студенти теж порадували присутніх оригінальністю. Малеча та дорослі залюбки зупинялись біля експозиції, щоб помилуватись.
На початок
|
|