Ковельський медичний коледж

Каталог статей

Головна » Статті » Цікаві статті

У вирії студентського життя

  17 листопада в житті кожного студента – як другий день народження. Цього дня завжди чекають з нетерпінням , однак розуміючи, що минає ще один студентський рік, а їх – не так багато…

          День студента в КМК традиційно збігається з днем самоврядування. А цьогоріч він почався по-особливому, адже в актовій залі відбулась перша в історії коледжу онлайн-лекція - з хірургії - для всіх студентів ІІІ курсу, яку проводив лектор Буковинського Національного університету. Тож на першу пару деякі «новоспечені викладачі» так і не пішли, і «входити в роль» довелось вже з наступних пар.

         Обов’язки директора виконувала Васковець Неля, заступника з навчальної роботи – Сотник Роман, заступника з виховної роботи – Косман Олександр, заступника з господарчої роботи – Карпук Вадим. Функції Валентини Степанівни лягли на плечі Дубнюк Яни, а замість Ольги Лукашівни була Цірута Олена. У ролі педагога-організатора спробувала себе Рудик Анна.

Решта викладачів, а також всі лаборанти також мали заміну.

        Святково прикрашений головний корпус, бантики на халатах студентів відповідно до кольору-символу спеціальності – здавалося б усе, як завжди. Проте цього року замість плакатів було створено виставку фото.

А ще всі бажаючі мали змогу  прикрасити своє обличчя, руки тощо різними малюнками (боді-арт). Фарби наносились просто на шкіру – виглядало яскраво й оригінально.

          Ну і як же без святкового концерту – мабуть найприємнішої події за весь день?! Запальним піснями піднімали настрій Книш Світлана та Дричик Крістіна. На ліричну хвилю налаштовували Ленартович Ірина та Брюхович Тетяна. Проте найбільше сподобався і запам’ятався дебютний виступ команди КВК нашого коледжу – «Всі в комі»! Цим студентам аплодували найбільше! За артистичність, хороші жарти, якісну підготовку. Зрештою, вони на це заслужили!  

        Все дійство закінчилось запусканням в небо гелевих кульок, що вже також можна назвати студентською традицією.

 

 

Хвесик  Наталія

студентка медичного коледжу

спеціальності «Сестринська спрва»

III  курсу

 

Категорія: Цікаві статті | Додав: Life (17.12.2012)
Переглядів: 1314 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 1
1 Валентина Гнатівна  
0
Я, вас вітаю з дебютом. Рольові ігри - це вміння володіти собою, вміння приймати рішення, вміння керувати людьми. Хай щастить у навчанні, праці і житті.

Ім`я *:
Email *:
Код *:

Анализ сайта on line