Ковельський медичний коледж

Каталог статей

Головна » Статті » Цікаві статті

"Збережемо пам'ять про подвиг"

Студенти групи І фд «А» підготували і провели  виховний захід  до дня звільнення українських земель від німецько-фашистських загарбників «Збережемо пам'ять про подвиг». 

На святі були запрошені ветерани Великої Вітчизняної війни Карпачов Микола Іванович, Макарчук Микола Іванович - колишній директор Ковельського медичного коледжу.

 Вірші, пісні,  фрагменти відеозаписів про війну викликали тяжкі  спогади ветеранів -  на очах у них блищали сльози.

Ветерани розповіли нам про те, як тяжко було їм воювати, як вони чекали і вірили в перемогу, надіялись, що їхні діти, внуки та правнуки ніколи не побачать тих сліз, голоду, холоду, смертей, а будуть жити у мирі, добрі і злагоді. Ми були вражені їхніми розповідями.

З кожним роком ветеранів Великої Вітчизняної війни залишається все менше і менше і ми, молодь, повинні допомагати їм, пам’ятаючи про те, що вони зробили для нас та всієї України. Ветерани були дуже вдячні за запрошення, за те що ми їх пам’ятаємо.

Виховна година жодного із глядачів не залишила байдужим, викликавши багато вражень та емоцій. Хотілося щоб таких свят було більше, адже як говорить прислів’я «Хто не знає своєї історії, той не має майбутнього».

                                                                  Торубарова Анна

студентка спеціальності «Лікувальна справа»,

група І фд «А»

Категорія: Цікаві статті | Додав: Life (16.11.2012)
Переглядів: 1715 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Анализ сайта on line