Ковельський медичний коледж

Каталог статей

Головна » Статті » Цікаві статті

Перші кроки до мрії

Жовтень – період старту соціального проекту «Блакитна птаха», який спрямований на вихованців реабілітаційного центру в м.Ковелі.

Блакитна птаха – це мрія, що живе у душі кожного з них. До цього часу її крила сковувала клітка перепон і сумнівів. Тепер же настав час звільнитись, щоб вільно ширяти життям. В цьому і полягає суть проекту, виконавцем якого є волонтерський загін Ковельського медичного коледжу. Щоб боротись за чужу мрію, перш за все необхідно дізнатись про неї. І про її  власника. Тому першим кроком у досягненні такої благородної мети став вечір знайомств – перший політ у духовний світ людей з обмеженими можливостями, який перевершив усі сподівання. Бо всі волонтери були вражені щирістю і відкритістю цих людей, тим внутрішнім сяйвом, з яким кожен з вихованців демонстрував свої вироби з бісеру та паперу, світлини з відпочинку, екскурсій, різноманітних заходів. « Серед звичайних людей таких немає!» - стверджували вони вже після перших хвилин знайомства. І чим далі, тим більше дивувались: так радіти життю можуть не всі… За чашкою чаю у дружньому колі час летів непомітно. А спільне виконання пісень під гітару     ( а згодом і караоке) зближувало ще годину тому не знайомих людей. Зв’язувало  невідомими нитями два світи – наш, сповнений суєтою буднів, і їхній – спокійний і значно гармонійніший. Наші нові друзі у кожну пісню вкладали стільки душевності, що хотілось плакати від напливу емоцій. І аплодувати, аплодувати…Незабутніми були розповіді про найзаповітніші мрії. З’ясувалось, що люди з обмеженими можливостями на перший план ставлять зовсім не матеріальні цінності. Для них головне – бути здоровими, мати хороших друзів, знати, що їхні батьки та родичі щасливі, а ще – побільше мандрувати та пізнавати щось нове, наповнювати кожну мить життя позитивом. Останнє нам точно вдалось здійснити під час зустрічі! Ми бачили вогники радості в їх очах!


Не хотілося йти… Та й вихованці реабілітаційного центру не хотіли нас відпускати. Втім, це лише перша зустріч! І таких буде ще багато. Адже у  споруді людських взаємин дружба зводить стіни, а любов утворює купол.

    

Хвесик Наталія

студентка Ковельського медичного коледжу

спеціальності «Сестринська справа»

         

 

Категорія: Цікаві статті | Додав: Life (31.10.2012)
Переглядів: 1137 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Анализ сайта on line