Ковельський медичний коледж

Каталог статей

Головна » Статті » Цікаві статті

Поїздка в Чернівці

Юність – період невизначеності; час, коли нестримно шукаєш себе, своє місце в суспільстві, обираєш професію та ВНЗ для її здобуття.  Одні з дитинства знають, ким будуть в майбутньому, а інші, навіть навчаючись, сумніваються у правильності обраного шляху. Студенти Ковельського медичного коледжу – не виняток. Щоб визначитись, куди поступати після закінчення коледжу і, взагалі, щоб упевнитись, чи стане медицина справою їхнього життя, вони вирушили у м.Чернівці на день відкритих дверей у Буковинському державному медичному університеті.

Зустріли там дуже люб’язно і ставились, як до своїх студентів. Зустріч було організовано таким чином, щоб гості змогли якомога більше дізнатись про університет та специфіку навчання в ньому, існуючі факультети, процес подачі документів та зарахування до лави студентів.

З цією метою всіх детально ознайомили з офіційною сторінкою БДМУ та власними  інтернет-ресурсами, створеними спеціально для кращої підготовки абітурієнтів до здачі ЗНО з предметів, необхідних для вступу. А ще влаштували екскурсію по навчальному закладі.

Найбільше запам’яталась кафедра анатомії – таку кількість чудових муляжів та ємкостей із заспиртованими органами більшість побачила вперше.

Проте, якщо для інших абітурієнтів на цьому знайомство з майбутньою альма-матер завершилось, то студенти Ковельського медичного коледжу відвідали ще музей при студентському театрі університету, побували на відкритті меморіальної дошки буковинському поету, прозаїку, кінодраматургу, народному артисту України Михайлу Ткачу,а також побачили найцікавіші архітектурні пам’ятки міста.

В результаті – багато прекрасних світлин та позитивних вражень, які стали однією з тем для обговорення по дорозі додому. А ще всі ділились думками з приводу вступу до БДМУ, прийшовши до висновку, що спробувати слід обов’язково. Медицина потребує хороших лікарів, тож сподіваємось, що саме такими у майбутньому стануть учасники поїздки!

Хвесик Наталія 

 

Категорія: Цікаві статті | Додав: Life (17.12.2012)
Переглядів: 1346 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Анализ сайта on line