Ковельський медичний коледж

Каталог статей

Головна » Статті » Цікаві статті

Міжнародний день інваліда

  4 грудня у приміщенні громадської організації «Реабілітаційний центр» з нагоди 15-річчя від створення організації, відзначення Міжнародного дня інвалідів та Міжнародного дня волонтерів відбувся літературно-мистецький вечір  і відкриття виставки-ярмарки творчих робіт майстрів з обмеженими фізичними можливостями «Ювілейний вернісаж».

         Весь сценарій був побудований  на поезіях Олени Камінської – жінки, для якої Центр є частиною життя, адже нього відвідує її син. На жаль, сама пані Олена у зв’язку з погіршенням стану здоров'я не змогла бути присутньою на святі, тож ведучі дійства – волонтери Михалик Юлія та Рудик Анна –  намагалися якнайкраще передати всі почуття, закарбовані у кожному рядку її поезій.


Слова віршів, сповнені водночас і болю, і віри в краще, лунаючи з їх вуст, набували особливого емоційного забарвлення. На очах у гостей бриніли сльози...

Особливо розчулились матері вихованців «Реабілітаційного центру», адже хто ж, як не Олена Камінська, знає всі потреби і труднощі  «ангелів, обгорнених одним крилом»… П’ятнадцять років тому ці янголятка прийшли в «Реабілітаційний центр», щоб об’єднати свої сили і набратись життєвої наснаги. І їм це вдалося! Про це свідчили і їхні неповторні вироби,

і позитивні світлини з їхнього життя, що повільно спливали на екрані проектора, і щирі пісні, які вони виконували в цей вечір. Зокрема, Кулик Богдан та Абрамчук Олександр виконали пісню «Смереки»,


Грібінік Юлія – «Світанок», а Джус Ростислав – «Тільки раз цвіте любов». У підготовці їхніх виступів допомагала волонтерка Людмила Почекайло.

А крім того, натхненний дружньою атмосферою в організації  Кулик Богдан презентував свої нові вірші, присвячені Центру та волонтерам. Кожного, хто виступав, підтримували бурхливими оплесками!

         Особливим сяйвом горіли очі в керівників Юрія Григоровича та  Наталії Василівни Славікових, які завжди запевняють своїх «діток»: «Ви – найкращі!»  Згодом цю думку підтримали у своїх виступах гості літературного вечора,а їх було немало.

На святі були присутні вихованці Центру та їх батьки,а також викладачі та студенти – волонтери з Ковельського медичного коледжу, які й допомагали у підготовці до такої важливої події.

         Завітали також  представники депутатського корпусу, зокрема, секретар міської ради Гетьман М.О та заступник міського голови Прокопів І.Я.; представники Ковельського міського центру соціальної служби сім’ї, дітей та молоді Мєдвєдєва Т.Ю., Мартинюк А.М., Апатьєва О.Ю.; представники міськрайонного центру зайнятості Ващук Г.В. і Васковець Т.А.; директор художньої школи Цьомик О.С.; голова Ковельської міської молодіжно-громадської організації «Молоді регіони» Кондратович Ю.В.;завідуюча відділом у справах дітей Вельма Ж.Ю., підприємець Місюра О.В.; директор школи №1 Донюш Т.М. та інші. А скільки було подарунків! І квіти, і солодощі, і фрукти...А який же «день народження» без тортів від друзів з фірми «Ласощі»?! 

          В цей вечір на адресу «Реабілітаційного центру»,його керівників, вихованців, волонтерів пролунало безліч приємних слів... Колективу громадської організації «Реабілітаційний центр» за активну громадську діяльність, вагомий внесок у відстоювання інтересів людей з особливими потребами, розвиток їх творчих здібностей та з нагоди 15-річчя організації було вручено подяку від міського голови О.О.Кіндера.

Тож приєднуючись до всіх привітань, від себе хочеться побажати Центру процвітання, нових ідей, проектів та благодійників, які допомогли б їх втілити в реальність; його керівникам – натхнення і життєвої наснаги, а вихованцям – побільше хороших друзів та здійснення всіх мрій!

Хвесик Наталія

студентка ІІІ курсу

спеціальності "Сестринська справа"

 

Категорія: Цікаві статті | Додав: Life (17.12.2012)
Переглядів: 3278 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Анализ сайта on line