Суттєву роль в активізації діяльності місцевих громад з питань профілактики найбільш соціально вагомих захворювань серед наседення відіграють активісти студентського самоврядування Ковельського медичного коледжу.
На їх рахунку немало корисних справ.
7 квітня до Всесвітнього дня здоров’я студенти коледжу в місцях масового скупчення людей (залізничний вокзал, приміський ринок) проводили вимірювання АТ та його реєстрацію. Було заповнено анкети та проведено санітарно-освітню роботу.
![](/_tbkp/babusya.jpg)
![](/_tbkp/tusk_mil.jpg)
![](/_tbkp/tusk_disp.jpg)
Та найбільше запам'ятається, так як не залишило байдужим нікого, змагання дітей інвалідів по плаванню!
![](/_tbkp/plavec.jpg)
Волонтери-студенти Ковельського медичного коледжу допомагали тяжкохворим дітям-інвалідам пересуватись по території спортивного закладу, плавати в басейні, також переодяватись, приймати душ, наглядали протягом змагань.
![](/_tbkp/plavan_inv.jpg) |