День студента – це особливе свято, яке ніколи не буває сумним та манірним. Невичерпна енергія та ентузіазм, запальна заповзятість та наполегливість мов лава клекочуть у серцях тисячі молодих людей, що гордо несуть звання «студент»! Саме у цей день на небосхилі зіркового сяйва народжуються нові таланти різних жанрів, про цей день з`являються нові анекдоти та жарти, котрі роблять свято студента незабутнім та справді дуже веселим.
У цьому я переконалась побувавши на святковому концерті, що відбувся 17 листопада в стінах нашого рідного коледжу. Студентська рада, на чолі з Мостикою Ольгою, заповзято взялася до роботи. Емоції кипіли мов у казані з самого ранку. Хтось смирно чекав своєї черги, аби ще раз прорепетирувати свій виступ на сцені, хтось вибрав собі куточок у загальному холі і несамовито готовився до власного дебюту, а хтось після напруженого та тривалого шліфування свого коронного номера, просто тихо заснув.
Студентській раді вдалося вдало підібрати художні номери, та ще й не забути про цікаві розважальні конкурси з солодкими призами. Адже всім відомо, як люблять студенти смачненько поїсти.
Горніч Іванна уміло, майже, як професійна тамада,
![](/avatar/Gornich.jpg)
раз-за-разом оголошувала нові правила конкурсу, тримаючи весь зал у напрузі, який мов порохова бочка згодом вибухав від гучних оплесків та щирого сміху.
![](/avatar/konkyrs.jpg)
Не менш цікаво та весело було слухати, як
Маргес Володимир та Демчука Ігор,
![](/avatar/gitara.jpg)
ніби справжні «мачо» перебирали струни своїх гітар, даруючи глядачам гарний настрій.
Не поскупилися студенти на свій дорогоцінний час, довго та наполегливо ходили в хореографічний клас, щоб згодом представити вибагливій публіці свій сучасний та граційний танець.
![](/avatar/horeograf.jpg)
Мов бджілки трудівниці, дівчата хореографічного гуртка коледжу, старанно вимальовували свої тендітні па. Було приємно дивитись, як мовою тіла можна передати будь-які емоції.
Доповнили святкову атмосферу щирі та милозвучні пісні у виконанні енергійної Кузьмич Анни
![](/avatar/Kyzmuch.jpg)
та чарівної Ткачук Вікторії.
![](/avatar/Tkachyk.jpg)
Щоб студентське свято було, як кажуть «натур продукт», Кавас Анастасія представила студентській громаді смішні, життєві сценки.
Завершальною родзинкою вечора став невеличкий короктометражний фільм знятий студентською радою під патронажем режисера-постановника, викладача Проца Олега, а «Привид» , що гуляв коледжем в кінці прийшов привітати всіх студентів зі святом.
Приємною ноткою для студентської молоді був розіграш подарункових сертифікатів від фітнес клубу Body Master,
![](/avatar/podarynok.jpg)
за що ми щиро дякуємо.
Третяк Інна
педагог-організатор |