День закоханих, напевно найприємніше свято для багатьох молодих людей. Та й не тільки, бо любові підвладний будь-який вік. Це той день, коли може трапитися чудо, і ти зможеш знайти свою кохану половинку, або по-особливому нагадати дорогій тобі людині про те, як ти її любиш.
Саме з цієї нагоди в актовому залі Ковельського медичного коледжу було проведено святковий концерт. І не зважаючи на те, що за вікном дув холодний вітер, в залі було тепло від усмішок присутніх.
Зважаючи на сумні події на сході нашої країни ми вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання, та й взагалі увесь концерт був просочений сумними нотками.
Що ж таке кохання?
Це найкраще почуття на нашій планеті, це ніби наркотик, що затягує в себе, це те, без чого жодна людина на землі не може жити… А й справді, що це? На це питання і намагалися дати відповідь ведучі разом із гостями. Згадали і про святого Валентина, завдяки якому ми і відзначаємо цей день.
Не обійшлося тут і без пісень про кохання. Порадували студентів чудовим співом
![](/books/Ira.jpg)
студентка ІV курсу спец. «Сестринська справа» Ленартович Ірина
![](/books/Klyuch.jpg)
студентка ІІ курсу спец. «Сестринська справа» Ключинська Вікторія
![](/books/SIMO.jpg)
та енергійна, запальна, весела група «SiMo».
Було проведено ряд конкурсів
![](/books/love.jpg)
на найромантичнішу пару
![](/books/Sonet1.jpg)
![](/books/Sonet3.jpg)
![](/books/Sonet2.jpg)
найкращу декламацію сонета
![](/books/Kompl1.jpg)
та найкращий комплімент,
в якому бажаючі могли показати свої здібності і отримати смачненькі призи.
Нажаль час пролетів швидко і свято закінчилося, але в пам’яті його учасників надовго залишаться теплі спогади та приємні емоції.
Отож, кохайте і будьте коханими, бо ви цього варті!
З ДНЕМ ЗАКОХАНИХ ВАС!!!
Литвин Роман
студент ІІ курсу спеціальності "Лікувальна справа" |