День студента – найголовніше студентське свято всіх країн. Це чудова нагода для об’єднання студентів всього світу незалежно від раси, кольору шкіри чи національності. І хоча передісторія цього свята не дуже приємна, і навіть трагічна, однак, зараз це свято приносить нам лише радість. І тому його святкують і як пам’ять про ті події, і як свого роду «професійне» свято.
Студенти Ковельського медичного коледжу теж не залишились осторонь від відзначення цього свята. Студентська рада разом з педагогом-організатором склала план заходів на цей день, і я впевнений, що він сподобався всім.
День у коледжі розпочався із слів привітань та теплих усмішок, які дарували один одному студенти.
Святкова програма розпочалася із цікавої командної гри «Хто зверху?», де команда хлопців в різних конкурсах здобула переконливу перемогу над командою дівчат,
![](/books/gra1.jpg)
![](/books/gra2.jpg)
довівши, що краса не завжди перемагає мужність. А спільне виконання патріотичної пісні об’єднало усіх учасників і підняло святковий настрій.
Також було організовано змагання з волейболу «Блондинки» проти «Брюнеток», де перемогу здобула команда «Брюнетки»
![](/books/voleyball.jpg)
А на завершення свята студенти мали змогу відвідати концерт. На урочистому відкритті концерту було нагороджено волейбольну команду дівчат
![](/books/voleyball_nagoroda.jpg)
за зайняте І місце у чемпіонаті міста з волейболу. Було проведено кілька конкурсів, де кожен бажаючий мав змогу оцінити свої сили і отримати приз. Своїм виступом порадували глядачів і новоспечена КВК команда «В КОМІ».
![](/avatar/ujRkEMpAmmg.jpg)
Запалив зал енергійним танцем студент ІІІ курсу спец. «Акушерська справа» Мацюк Максим.
![](/books/tanec_Mac.jpg)
Окрім того чудовим співом порадували публіку студентка ІІ курсу спец. «Сестринська справа» Ключинська Вікторія
![](/books/spiv_Klyuchunska.jpg)
та студентка І курсу спец. «Лікувальна справа» Гладько Юлія.
![](/books/spiv_Gladko.jpg)
На жаль, усе хороше має своє завершення. Так підійшло до свого завершення і це свято. Але ми впевнені, що позитивні емоції і приємні спогади залишаться в наших серцях ще надовго і будуть зігрівати нас своїм теплом.
Литвин Роман
студент ІІ курсу спеціальності "Лікувальна справа" |