Ковельський медичний коледж

Каталог статей

Головна » Статті » Цікаві статті

Студенти Ковельського медичного коледжу відсвяткували випускний

Наприкінці першого літнього місяця, в незвичайний червневий день в Ковельському медичному коледжі відбулося прекрасне  свято – урочистості з нагоди випуску студентів  спеціальностей "Лікувальна справа", "Сестринська справа" та "Фармація".
Завершення кожного життєвого етапу несе у собі сум прощання, барвистість мрій про майбутнє і незабутні спогади, вони особливою сторінкою відкладуться у книзі буття, яку з кожним роком все частіше гортає кожен з нас, адже коледж – це маленьке життя.
Радісно розпочалася урочиста частина свята виконанням Державного Гімну України, до якої додалися і нотки суму. На початку заходу  хвилиною мовчання викладачі, гості, батьки та випускники вшанували пам'ять загиблих воїнів-захисників України.
З вітальними словами до молодих фахівців звернулася директор коледжу О.Г.Григола, яка побажала випускникам   бути успішними в житті, досягти досконалості в професійній діяльності і  впевнено йти до своєї мети.
Також  щирі  привітання висловив і голова державної кваліфікаційної комісії Б.П.Байчук – лікар травматолог Ковельського МТМО та побажав випускникам сили, розуму, натхнення і любові на обраному ними життєвому шляху.
З молитовним благословенням до молоді звернувся отець Ігор, священник  Благовіщенського собору , який побажав майбутнім медикам лікувати хворих не тільки ліками, а й добрим словом, проявляти повагу до пацієнтів - адже кожна людина це образ Божий.
Із найщирішими побажаннями та найтеплішими вітаннями до всіх випускників звернулася керівник групи спеціальності "Лікувальна справа"   Л. В. Матвійчук,

яка зазначила, що впевнена - знання які вони отримали в медичному коледжі дозволять вступити до вищих медичних навчальних закладів і опанувати не одну життєву та професійну висоту.
Вже традиційно, голова студентського профкому Дружинович Олена Борисівна, на згадку про незабутні роки студентства,  відзначила та нагородила активних учасників громадського життя коледжу похвальними грамотами та грошовими преміями.
Не залишились випускники у той день без батьківської ласки. З напутніми словами, що неодмінно знадобляться у дорослому житті, до «своїх дітей» звернувся і  батько випускниці - В.М. Крючковський.
Вітальне слово від усіх випускників працівникам навчального закладу сказала студентка спеціальності "Фармація", відмінниці навчання, заступнику голови студентської ради О.Проскура.
Довгоочікувана мить свята – вручення дипломів. Молоді, красиві та схвильовані випускники виходили на сцену, аби отримати важливий документ про фахову освіту,

який  урочисто вручала  їм директор коледжу О.Г.Григола та зачитав наказ  заступник директора з навчальної роботи С.М.Вознюк.
Найвідповідальніша мить урочистого заходу – виголошення дипломованими спеціалістами клятви вірно служити медицині на благо людей. Почесне право зачитати клятву випускника Ковельського медичного коледжу  отримав студент спеціальності "Лікувальна справа" Олександр Головій.


Святкового настрою своїми музичними дарунками присутнім  додали учасники художньої самодіяльності А.Омелянюк, А.Кузьмич, Б.Кушнерук, К.Клямар ,А.Шрам, І. Прус, І. Матлах, М. Ващук та ведучі свята С.Сулева та М.Шпак.
  Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни.

Заступник директора з питань
 гуманітарної освіти та виховання  

Каленікова Вікторія

 

Категорія: Цікаві статті | Додав: Life (06.07.2018)
Переглядів: 799 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Анализ сайта on line