З метою підвищення ефективності санітарно-освітньої та профілактичної роботи серед населення області щодо попередження серцево-судинних захворювань, пропаганди здорового способу життя та в рамках регіональної програми "Волинькард" викладачі та студенти Ковельського медичного коледжу організували проведення роз'яснювальної роботи серед працівників ТОВ "Ковельський хлібокомбінат"
![](/avatar/44/hlib1.jpg)
![](/avatar/44/hlib2.jpg)
![](/avatar/44/hlib3.jpg)
та ВП "Пасажирське вагонне депо Ковель"
![](/avatar/44/depo1.jpg)
![](/avatar/44/depo2.jpg)
![](/avatar/44/depo3.jpg) |