Осінь жовтоока, багряна, пахуча, сплетена з тонкого павутиння тендітних намистинок прозорих крапельок дощу, осінь милозвучна пташиним кличем, трепетна і жагуча панянка п’янкого різнотрав’я, що віддає останні свої пахощі землі. У колисці осені ми святкуємо гарне релігійне свято - Різдво Пресвятої Богородиці, проте для нашого коледжу це ще один привід зібратися у тісному дружньому колі,
![](/avatar/10/kapluchka.jpg)
адже в цей день, рівно рік тому, була освячена капличка Св.Луки, що знаходиться на території навчального закладу. Цьогоріч адміністрація коледжу вирішила об’єднати ці свята з традиційною виставкою осінніх композицій.
Хоча на вулиці було доволі прохолодно, проте у повітрі відчувались теплі нотки осінньої мелодії, яка бентежила, бадьорила, задавала гарної енергії всім, хто прийшов насолодитися красою квітучих, пишних та золотавих композицій, хто прийшов помолитися до маленького храму, за Україну , за здоров’я своїх близьких. Радіємо, що поруч з нами були люди, яких ми називаємо не тільки духовними наставниками, а й друзями. Отець Ігор та отець Василь Благовіщенського собору,
![](/avatar/10/svyat.jpg)
допомогли зробити цей день по-правді домашнім та затишним.
Завітав до нас і Семенюк Анатолій Володимирович –
![](/avatar/10/Semenyuk.jpg)
відомий громадський діяч, письменник, журналіст і просто чудова та щира людина. Він привітав всіх зі святом, взяв участь у суддівстві кращої осінньої композиції під назвою «Український оберіг з осінніх квітів»,
![](/avatar/10/Semenyuk_books.jpg)
подарував для студентської бібліотеки збірку своїх книг. Приємно, що саме таким чином гуртується студентська молодь, саме так формується естетичний смак, зріє любов і повага до українських традицій, зростає особистість, яка вміє йти до перемоги.
![](/avatar/10/juri.jpg)
А переможцями цього річ стали: III місце зайняли групи спеціальності «Лікувальна справа» IIIкурсу групи «В»
![](/avatar/10/III_fd_v.jpg)
та Iкурсу групи «Б»,
![](/avatar/10/I_fd_b.jpg)
II місця вибороли: III курсу спеціальності «Акушерська справа»
![](/avatar/10/III_ak.jpg)
та II курсу спеціальності «Фармація»
![](/avatar/10/II_farm.jpg)
I місце розділили студенти III курсу
спеціальності «Лікувальна справа» гр. «Б»
![](/avatar/10/III_fd_b.jpg)
та III курсу спеціальності «Сестринська справа »
![](/avatar/10/III_ms.jpg)
Закінчилось свято гучними оплесками на честь переможців. Варто подякувати всім хто доклав чимало зусиль до своїх витончених , багатих, добре продуманих робіт. Бо саме у спільній праці, у вирії єдиної ідеї формується справжня дружба, формується студентська сім’я. Не можливо зробити такі гарні композиції, не вклавши туди часточку своєї душі і серця. Тому, шановні студенти та куратори академічних груп, вам оплески, щирі та гучні за працю, за натхнення!
І.В.Третяк
педагог-організатор
|