Ковельський медичний коледж

Каталог статей

Головна » Статті » Цікаві статті

Добро починається з тебе…

Добро починається з тебе…

Україна славна благодійними традиціями, які сягають корінням доби Київської Русі. Розвиваючись та укріплюючись упродовж століть, прагнення допомагати іншим стало частиною буття українців, невід'ємною рисою їхнього менталітету. Доброчинність є найвищим проявом духовності людини. Але вміння робити добро не виникає в людині само по собі. Ще відомий давньогрецький філософ Демокрит сказав: "Малі послуги, що надаються вчасно, є найбільшими благодіяннями для тих, хто їх отримує". І щоб в кожнім серці горів вогник милосердя, потрібно формувати моральну свідомість молодої людини, виховуючи в ній потребу допомагати іншим.

Нещодавно ми мали можливість ще раз пересвідчитись, що найстрашніша біда - це коли хворіють діти. Віддав би все на світі, тільки б здоровими вони були. Саме під таким гаслом пройшов в Ковельському медичному коледжі, благодійний ярмарок, спрямований на збір коштів в підтримку у лікуванні онкохворого Матвійка Хвіщука

 Студенти разом із батьками та педагогами приготували смачну домашню випічку та запропонували усім бажаючим придбати її за символічну ціну.

Розпочався захід з молитви священиків Благовіщенського собору, які разом із студентами та викладачами, звернулися з проханням до Бога про дарування здоров'я усім хворим діткам.

Директор навчального закладу Олена Григола особисто висловила щиру подяку студентам за проявлене милосердя і доброту в підтримці благодійної акції.

Вона зазначила, що пишається, бо саме вони стануть майбутнім української медицини.

Зібрані кошти будуть перераховані мамі хворого хлопчика, яка, до речі, являється випускницею медичного коледжу. Сподіваємося, що цим благодійним вчинком ми зможемо допомогти хворому Матвійку та на особистому прикладі закликати всіх людей частіше робити добрі справи.

Дякуємо всім учасникам ярмарку за доброту та небайдужість до чужої біди!

Категорія: Цікаві статті | Додав: Life (27.09.2019)
Переглядів: 333 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Анализ сайта on line