14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина.
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий.
Присвячений Дню святого Валентина, сповнений щирістю почуттів та теплом люблячих сердець пройшов конкурсно-розважальний захід і в Ковельському медичному коледжі. Святково прикрашений актовий зал навчального закладу вже з початку надихав присутніх гарним романтичним настроєм.
Розпочали захід ведучі Клямар Катерина та Антонюк Вадим,
![](/avatar/26/love_ved.jpg)
які під ліричну мелодію розповіли легенду про історію виникнення та традиції святкування дня Валентина.
Також студенти коледжу мали можливість взяти участь у неординарних та жартівливих конкурсах
![](/avatar/26/konkurs_love.jpg) ![](/avatar/26/konkurs_love1.jpg)
і отримати смачні солодкі призи від студентської профспілкової організації.
Яскравою родзинкою заходу стали художні номери у виконанні студентів: Антончик Каріни, Лісневич Олександри, Капітанюк Світлани, Матлах Ірини, Прус Ірини, Шрам Анни, Ващук Марини, Капітанюк Надії.
![](/avatar/26/love_song.png) ![](/avatar/26/love_Kapitonyuk.png)
Емоційною кульмінацією святкової програми було вітальне слово директора коледжу Олени Григоли, яке студентство зустріло радісними, бурхливими оплесками.
Хочеться подякувати за теплу атмосферу всім, хто долучився до нашого свята, а особливо тим, хто приймав участь і зробив цей вечір особливо насиченим яскравими барвами гарного настрою.
![](/avatar/26/love_Kalenikova.jpg)
Каленікова В.А.
Заступник директора з гуманітарної освіти та виховання
|