Ковельський медичний коледж

Каталог статей

Головна » Статті » Цікаві статті

День народження коледжу

17 квітня Ковельський медичний коледж відзначив свою 72- річницю від дня заснування.

Історія коледжу – це гордість Ковельщини, справжня скарбниця мудрості і освіченості десятків тисяч спеціалістів найгуманнішої у світі професії – медичний працівник. Колектив викладачів протягом майже століття зберігає унікальний потенціал і багаторічні традиції, продовжує давати молоді освіту вищого ґатунку.

Гімн України та коледжу урочисто сповістив про відкриття святкової лінійки, яку розпочала з вітальних слів  директор коледжу О. Г. Григола.

Вона привітала всіх зі святом та відзначила професійні та творчі здобутки педагогічного колективу навчального закладу.

Божого благословення на нелегкій  педагогічній ниві та нових звершень і перемог побажав викладачам та студентам  

священик Благовіщенського собору отець Василь.

 Життя коледжу – це не лише якісний навчальний процес, а ще й цікаве та корисне дозвілля: науково-пошукова робота, волонтерська діяльність, спортивні заходи, креативні виховні години. Подяки за активну громадську діяльність і участь у художній самодіяльності коледжу  висловила студентам  голова студентської профспілки О.Б.Дружинович.

Святкового настрою присутнім додали концертні номери у виконання студентів Омелянюк Ангеліни,  Кушнерук Богдани та Кузьмич Анни.

Родзинкою свята став святковий  солодкий подарунок  презентований Студентською радою коледжу при підтримці Ковельського хлібокомбінату.

Ми і надалі  сподіваємося і віримо, що професіоналізм викладачів, завзяття студентів принесе свої плоди, що ми подолаємо всі перешкоди і будемо надалі плідно працювати. Нехай колектив коледжу завжди зігріває тепло людської подяки за добрі справи. Подальшої творчої праці, невичерпної енергії, бадьорості духу та нових  творчих звершень. Нехай довгим буде життєвий шлях коледжу, який завжди гостинно й привітно зустрічає всіх хто хоче присвятити своє життя одній із самих найгуманніших професій – медицині.

В.А.Каленікова

заступник директора з виховної роботи

Категорія: Цікаві статті | Додав: Life (15.05.2018)
Переглядів: 635 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Анализ сайта on line