День Перемоги - свято коли переплітаються минуле і майбутнє. Неможливо витерти історію, спорожнити чашу болю від тяжких втрат та руйнацій. Проте час нестримно біжить вперед галопом, забираючи з собою кожен рік все більше свідків тих страшних подій. Але, пам’ять, вона як гранітний п’єдестал увіковічнює невмируще - честь, доблесть і неймовірну любов до своєї Батьківщини.
Студенти Ковельського медичного коледжу вже котрий рік поспіль супроводжують
![](/books/veteran.jpg)
сивочолих ветеранів під час святкування Дня Перемоги. Якісна медична допомога, тепле щире слово, трепетна увага все це - студенти-волонтери дарують людям,
![](/books/vsi_veteran.jpg)
захисникам Великої Вітчизняної війни, поруч з якими вони крокують протягом всього свята. І неможливо описати це почуття безмежної гордості, коли споглядаєш за нашими студентами. Їх непідроблена щира опіка, яка мов лебедине крило молодості ніжно обгортає сивочолу мудрість і з трепетом оберігає неповторну мить, коли час зупиняється, уособлює всю сутність медичного працівника.
Ветеранам приємно, що поруч з ними покоління , яке вдячне за можливість жити під мирним небом, адже не забуті їхні імена, їх неоціненний подвиг.
![](/books/vsi_victory.jpg)
Студенти ж з гордістю виконують свій найвищий обов’язок - допомагати людям.
Третяк І.В.
Педагог-організатор
|