Рідна мова для кожного з нас є неповторна, єдина. Якщо порівняти людину з деревом, то вона є тим корінням, що тримає нас на землі, дає нам життєдайні соки, живить і наснажує силою, не дає нам забути, що ми є нація, народ.
Недавно у Ковельському медичному коледжі відзначали День української писемності і рідної мови, який організувала викладач -
![](/avatar/10/komandu_mova.jpg)
словесник Матвійчук Людмила Віталіївна серед студентів I курсів спеціальності «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Фармація».
У затишному приміщенні актової зали пролунали пісні про «неповторну і дзвінку» рідну мову, прозвучали щирі слова на адресу рідної неньки України. Родзинкою ж свята стали мовні змагання між командами – учасниками: «Україночки» (I м/с), «Вишиваночки» (I фарм.), «Щасливі українці» (I ф/д "А"), «Патріоти» (I ф/д "Б").
![](/avatar/10/ved_mova.jpg)
Цікаві конкурси, такі як «Шифрувальник», «Антисуржик», «Хто більше», «Слово – це не дивина», «У рідному краї і серце співає»
![](/avatar/10/song_mova.jpg)
показали, що студенти були уважними на заняттях і запам’ятали багато корисного і цікавого.
За чесністю проведення змагань слідкувало журі у складі викладача української мови Музичук Любові Олександрівни, викладача біології Наконечної Світлани Василівни та незалежного представника – Третяк Інни Василівни.
В запеклій боротьбі з відривом лише у один бал перемогу здобула команда спеціальності «Лікувальна справа» групи "А" «Щасливі українці». Вітаємо переможців!
![](/avatar/10/nagoroda.jpg)
Студентка II курсу спеціальності «Сестринська справа» Лабай Анна підготувала стінгазету до Дня української писемності та рідної мови «10 фактів про українську мову».
![](/avatar/10/gazeta.jpg)
Матвійчук Л.В.
викладач словесник |