Ковельський медичний коледж

Каталог статей

Головна » Статті » Цікаві статті

1 вересня

Доброю традицією в Ковельському медичному коледжі є зустріч початку нового навчального року як великого і радісного свята з якого починається дорога в майбутнє для кожного, хто прийшов у стіни нашої Alma mater.

Професія медика покликана стояти на сторожі людського життя, особливо в такий нелегкий час для нашої держави, коли триває боротьба за єдину незалежну Україну. Тому свято розпочалося  хвилиною  мовчання  за тих людей, хто звеличив нашу землю, хто у різни часи історії, ціною власного життя, захищав нашу Неньку – Україну.

Зі словами привітання з нагоди початку нового навчального року до студентів, викладацького складу, гостей коледжу звернувся виконуючий обов'язки директора  Станіслав Миколайович  Вознюк,

який побажав усім мирного неба та віри у краще, особливу увагу студентів наголосив на тому, що вони мають усі свої сили приділяти навчанню, адже зі стін коледжу мають вийти конкурентоспроможні на ринку праці фахівці, і над цим завданням, крім викладачів, мають, в першу чергу, працювати вони самі.

Після зачитання наказу про зарахування студентів першого курсу завідувачем відділення №2

Ольгою Лукашівною Трофименко першокурсники урочисто вперше одягли  білосніжні халати -  символ чистоти, добра, гуманності та відповідальності медичного працівника тим самим приєднавшись до дружньої  родини  студентів медичного коледжу. Саме тут пройдуть перші сходинки їх становлення, саме тут вони навчаться  бути самостійними та наполегливими.

Святкову атмосферу створили студенти самоврядування  коледжу на чолі з головою студентської ради Клекоцюк Ольгою, заступником голови Проскурою Ольгою та Омелянюк Ангеліною

вручили першокурсникам символічні студентські атрибути – ключ до знань, залікову книжку та студентський квиток.

На урочисту лінійку був запрошений почесний гість отець Ігор

священник Свято-Благовіщенського собору, який благословив всіх та  побажав міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони — це сила!

Особливо урочистою для кожного стала мить прийняття клятви, яку зачитала  першокурсниця спеціальності "Фармація" Валерія Дерев'янчук – це присяга вірності традиціям навчального закладу та велика честь  поповнити ряди людей найгуманнішої професії.

Це свято запам’ятається  молоді  на все життя. Тож побажаємо студентам берегти та примножувати кращі традиції нашого коледжу, бути гідними почесного звання студента-медика.

 

Вікторія Каленікова

заступник директора з виховної роботи

Ковельського медичного коледжу.

Категорія: Цікаві статті | Додав: Life (06.09.2017)
Переглядів: 903 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Анализ сайта on line