Ковельський медичний коледж

Каталог статей

Головна » Статті » Цікаві статті

Засідання методради

На базі закладу КВНЗ «Ковельський медичний коледж» відбулося засідання методради медичних коледжів Волинської області,

значна увага приділялася тому, як і чому навчити молоду людину в глобалізованому світі, що перестає бути стабільним і визначеним?

Як готувати фахівців в умовах кризових явищ? Якими основними знаннями і компетентностями озброїти сьогоднішнього студента, якщо не знаємо, в якій країні він житиме через 5-10 років і за якою професією працюватиме? До чого і як треба готувати молодих людей, щоб забезпечити їхній життєвий успіх? Які головні якості повинні бути притаманні молодій людині для її творчого зростання? Що має бути стержнем в освіті?
В обговоренні питання «Завдання навчально-виховного процесу з метою формування основних соціальних компетентностей» взяли участь

Мазурик І.В., викладач фармації, голова циклової комісії хімічних та фармацевтичних дисциплін Ковельського медичного коледжу,

голова циклової комісії соціально-економічних та гуманітарних дисциплін Ківерцівського медичного коледжу,

Демчук В.Б., голова циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Луцького базового медичного коледжу.
Цікавими й обгрунтованими були виступи Дружинович О.Б., практичного психолога, викладача психології Ковельського медичного коледжу, Струбіцької Н.Ю., викладача основ медсестринства Луцького базового медичного коледжу, Воляник О.М., викладача української мови Ківерцівського медичного коледжу, в яких висвітлювалися питання взаємовідносин викладача та студента в сучасних умовах реформування освітнього процесу як важливого фактору покращення якості освіти.
Виступаючі ніби ще раз підтвердили слова Г. Сковороди, що «життя наше – це подорож, а дружня бесіда – це візок, що полегшує мандрівникові дорогу».

 

Музичук Л.О.

методист коледжу

Категорія: Цікаві статті | Додав: Life (21.02.2019)
Переглядів: 459 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Анализ сайта on line