Ковельський медичний коледж

Каталог статей

Головна » Статті » Цікаві статті

Театралізоване дійство

Напередодні Дня Святої Покрови, який поєднав у собі  свято козацтва та  Захисника Вітчизни і в рамках обласного методичного об'єднання заступників директорів з навчальної роботи, було представлено  театралізоване  дійство "З Україною в серці".


 Гірким і тернистим був шлях України у боротьбі за волю та незалежність.  Перед глядачами в залі  постало легендарне минуле українського народу. З  глибини віків виринали то постаті козаків, то воїн Української повстанської армії, який дає присягу на вірність Україні і народу.
З ніжністю і трепетом всі спостерігали за діалогом матері і доньки

про існування Ангелів, які нас охороняють від усього лихого. Неможливо було стримати сльози, коли маленька доня зрозуміла, що Ангели-охоронці – це сміливі молоді люди, душі яких у світлі сходять у небо, стаючи небесними ангелами, воїнами добра.
 Далі перед очима виринає постать воїна АТО й убитої горем матері,

яка поважає вибір сина – захищати Батьківщину. Вона з нетерпінням чекає його повернення додому.
Протягом усього театралізованого дійства відбувався  флешмоб у виконанні студентів ІІ курсу спеціальності  «Медсестринство» (освітня програма Лікувальна справа) групи «Б»,

які  утворювали різноманітні фігури, демонструючи цим бажання жити, творити та навчатись під мирним небом у мирній країні.
" Ми віримо, що майбутнє не за арміями і війнами, а за тією маленькою дівчинкою, що малює квіти на мольберті для душі",  – так закінчили захід ведучі Данилюк Аліна та Сулева Софія.

Заступник директора з питань гуманітарної освіти та виховання

Каленікова В.А.

 

Категорія: Цікаві статті | Додав: Life (18.10.2018)
Переглядів: 506 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Анализ сайта on line