Ковельський медичний коледж

Каталог статей

Головна » Статті » Цікаві статті

Свято української душі


16 травня вся країна відзначала одне з найсамобутніших свят української культури – День вишиванки, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

В цей святковий день викладачі та студенти Ковельського медичного коледжу, котрий рік поспіль, одягли на заняття вишиті сорочки, щоб ще раз засвідчити свою національну та громадянську позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Тому, не випадково свій день, молодь навчального закладу почала з флешмобу біля пам'ятника Тараса Шевченка,

створивши єдиний барвистий орнамент у підніжжя монумента.

Яскраве розмаїття вишиванок милувало наші очі та радувало серце. Адже всі вони були не лише елементом одягу, а і могутнім оберегом, символом боротьби за незалежність, символом віри, надії та любові. 

Довершило святкову атмосферу бажання студентів коледжу провести подальше навчання в національному одязі,

демонструючи таким чином своє ставлення до національних традицій, здатності гордитись культурними та мистецькими надбаннями української нації.

Педагогічний та студентський колектив Ковельського медичного коледжу щиро вітає усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки.

 


Вишита сорочка — символ здоров’я й краси, щасливої долі і родинної пам’яті, любові і вірності, адже вона – це не просто одяг, це справжній український оберіг. Носіть її з гордістю, тому що це наша історія та культурне надбання, яке є тільки у нашого народу. Хай вишиванки, створені руками ваших матерів, сестер, дружин завжди оберігають Вас на довгії і многії літа. Слава Україні!

 

Каленікова В.А.

Заступник директора з гуманітарної освіти та виховання

 

Категорія: Цікаві статті | Додав: Life (20.05.2019)
Переглядів: 262 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Анализ сайта on line