Шостого листопада в Ковельському медичному коледжі відбулось свято, присвячене Дню української писемності та мови, яке підготували студенти 2 курсу групи Фармація.
![](/avatar/44/mova_vedychi.jpg)
В літературно-музичній композиції "Одна вона у нас така - уся співуча і дзвінка" студенти продемонстрували усю любов, повагу та шану до рідного слова, всебічна підтримка державності мови, зростання її престижу - почесна місія кожного свідомого громадянина України.
![](/avatar/44/mova_song.jpg)
Пісні про рідну мову, поезії, які декламували студенти, конкурси на знання української мови, гуморески,
![](/avatar/44/mova_scenka.jpg)
сценки з літературних творів - ось чим мали змогу насолодитися студенти першого курсу та куратори, які були запрошені на свято.
Тож, вітаємо всіх зі святом та бажаємо не з примусу, а за покликанням власного сумління та гідності плекати в душі любов до рідної мови!
![](/avatar/44/mova_zagalna.jpg)
|