Ковельський медичний коледж

Каталог статей

Головна » Статті » Цікаві статті

Гімназисти відвідали Ковельський медичний коледж

Допомагати людям - надзвичайно благородна справа. Професія медика-найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі нашого життя. Щоб краще пізнати «плюси» та «мінуси» цієї професії, учні 11-тих класів, які мріють стати лікарями, відвідали Ковельський медичний коледж. У навчальний заклад вони завітали в день 73-річчя від його заснування, тому з задоволенням привітали іменинників зі святом.

Спочатку гімназисти познайомились з директором О. Г. Григолою,

яка розповіла про успіхи та досягнення викладацького та студентського колективів. Після цього учні здійснили оглядову екскурсію

кабінетами навчального закладу, яку провела заступник директора з питань гуманітарної освіти та виховання Каленікова Вікторія Анатоліївна. У тренажерному кабінеті вони бачили фантоми й муляжі частин людського тіла (тренажер

для внутрішньовенних та підшкіряних ін’єкцій, фантом промивання шлунку, внутрішньом’язовий, акушерський та інші…), на яких практикуються студенти коледжу. Гімназисти теж мали змогу випробувати себе в найпростіших навичках з терапії, педіатрії та хірургії.

У кабінеті анатомії учні показали свої знання з предмету біології, відповідаючи на різноманітні питання щодо будови організму та окремих його органів чи систем.

Цікава та насичена програма зустрічі дала можливість оцінити високий рівень навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення коледжу, переконатися, чи не помилилися з обраною професією. Висловлюємо подяку Григолі О.Г. та колективу коледжу за дієву співпрацю та ефективну профорієнтаційну роботу серед гімназистів.

Учениця 7-А класу Ольга Каленікова

Категорія: Цікаві статті | Додав: Life (04.05.2019)
Переглядів: 322 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Анализ сайта on line