У Волинському обласному театрі ляльок відбулося святкування Дня медичної сестри, на яке були запрошені директор Олена Григола та викладачі Ковельського медичного коледжу.
![](/avatar/15/Day_med_director.jpg)
Долучилися до привітань з концертними художніми номерами і студенти навчального закладу.
![](/avatar/15/Day_med_student.jpg)
Приємно відзначити особливу подяку за активну участь у святі від голови Волинської ОДА Олександра Савченко та начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігоря Ващенюка.
На згадку про незабутні моменти урочистості учасники та поважні гості зробили фото.
![](/avatar/15/Day_med_golovna.jpg)
|