Ковельський медичний коледж

Каталог статей

Головна » Статті » Цікаві статті

9 травня 2019 року

Національно-патріотичне виховання було і залишається пріоритетним у Ковельському медичному коледжі. Виховання мудрого, гуманного, цілеспрямованого медичного працівника, справжнього патріота своєї Батьківщини – це те невід’ємне завдання, яке ставить перед собою педагогічний колектив  навчального закладу.

У переддень травневих свят у коледжі проведено ряд заходів, присвячених Дню Перемоги. Зокрема, студенти І курсу спеціальності "Лікувальна справа"групи "Б"

підготували і провели виховну годину на тему: «Подвигу жити вічно».

На захід були запрошені викладачі коледжу, які бачили своїми дитячими очима жахіття Другої світової війни – В.П.Попічко та сьогодні боронять на Сході рідну замлю, учасники АТО  – Ю.П.Дричик, О.О. Бондарук, Ю.Б. Гульчук.
 Дорогу ціну заплатив український народ у найстрашнішій війні 1941-1945рр. Не зникне в пам’яті людській, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва і його перемога над запеклим ворогом.

Виступи студентів супроводжувалися патріотичною поезією та піснями.

Присутні в залі вшанували  хвилиною мовчання  пам'ять всіх хто віддав своє життя за рідну землю, зокрема, випускника нашого коледжу Олексія Тарасюка, який загинув в зоні  АТО.
Молодь навчального закладу  нині глибоко розуміє ціну мирного сьогодення, оскільки наша країна і зараз боронить свої рубежі. І тепер гинуть наші брати, сини і батьки, щоб ми жили, працювали і навчалися під мирним і вільним небом нашої рідної України.

Тому щорічно на День Перемоги  викладачі і студенти коледжу приходять до меморіалу Слави, щоб покласти квіти до Вічного вогню, стели пам’яті воїнам-інтернаіоналістам, пам’ятної стели загиблим землякам – учасникам АТО  та  схилитися  у скорботі за тими, кого забрала  війна. 
Каленікова В.А.

Заступник директора з гуманітарної освіти та виховання

Категорія: Цікаві статті | Додав: Life (10.05.2019)
Переглядів: 331 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Анализ сайта on line