Педагогічний та студентський колектив Ковельського медичного коледжу щиро вітає усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки.
![](/avatar/15/Day_ukr_2.jpg)
Вишита сорочка символ здоров’я й краси, щасливої долі і родинної пам’яті, любові і вірності, адже вона – це не просто одяг, це справжній український оберіг.
![](/avatar/15/Day_ukr_golovna.jpg)
Носіть її з гордістю, тому що це наша історія та культурне надбання, яке є тільки у нашого народу. Хай вишиванки, створені руками ваших матерів, сестер, дружин завжди оберігають Вас на довгії і многії літа. Слава Україні!
![](/avatar/15/Day_ukr_1.jpg)
|