Ковельський медичний коледж

Каталог статей

Головна » Статті » Цікаві статті

12 квітня 2019

12 квітня 2019 року, 25 років тому Указом Президента України розпочалося відродження Національного університету «Острозька академія». Саме в цей день відбулася ІІІ Всеукраїнська олімпіада з "Культурології" метою якої було:  підвищення інтересу молоді до питань розвитку культури та виховання всебічно розвинутої особистості. 
Олімпіада проходила в два етапи: 1-й етап – передбачав  написання есе на тему: «Українська культура у контексті глобалізації: актуальний стан, проблеми та перспективи»;

2-й етап – візит учасників до Національного університету «Острозька Академія» для виконання тестових та розгорнутих письмових завдань.

 Цьогоріч якість надісланих на конкурс текстів приємно вразила оргкомітет та членів журі.  Ідеї, асоціації, аргументи, логіка викладу думок свідчать про те, що молоде покоління формується мислячим і критичними.

Відзначило журі і  нашу студентку ІІІ курсу спеціальності "Лікувальна  справа" групи "А" Конончук Софію, яка показала міцні знання з предмету "Культурологія" та  гідно представила свій навчальний заклад на Всеукраїнській олімпіаді.


 Вітаємо,  Софія! Нових тобі злетів та перемог!!!

Каленікова В.А.

Заступник директора з гуманітарної освіти та виховання

 

Категорія: Цікаві статті | Додав: Life (22.04.2019)
Переглядів: 301 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Анализ сайта on line