12 квітня 2019 року, 25 років тому Указом Президента України розпочалося відродження Національного університету «Острозька академія». Саме в цей день відбулася ІІІ Всеукраїнська олімпіада з "Культурології" метою якої було: підвищення інтересу молоді до питань розвитку культури та виховання всебічно розвинутої особистості.
Олімпіада проходила в два етапи: 1-й етап – передбачав написання есе на тему: «Українська культура у контексті глобалізації: актуальний стан, проблеми та перспективи»;
![](/avatar/26/culture2.jpg)
2-й етап – візит учасників до Національного університету «Острозька Академія» для виконання тестових та розгорнутих письмових завдань.
![](/avatar/26/culture1.jpg)
Цьогоріч якість надісланих на конкурс текстів приємно вразила оргкомітет та членів журі. Ідеї, асоціації, аргументи, логіка викладу думок свідчать про те, що молоде покоління формується мислячим і критичними.
![](/avatar/26/culture_all.jpg)
Відзначило журі і нашу студентку ІІІ курсу спеціальності "Лікувальна справа" групи "А" Конончук Софію, яка показала міцні знання з предмету "Культурологія" та гідно представила свій навчальний заклад на Всеукраїнській олімпіаді.
![](/avatar/26/culture0.jpg)
Вітаємо, Софія! Нових тобі злетів та перемог!!!
Каленікова В.А.
Заступник директора з гуманітарної освіти та виховання
|